Bahar Candan-Nihan Candan kardeşler cezaevinde Dilan Polat’la karşılaşmış

Lüks yaşantılarıyla sosyal medyada gündem olan fenomenlere yönelik operasyonlar sürerken Nihal ve Bahar Candan suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçundan cezaevine gönderildi. Cezaevi yemeklerini beğenmediği söylenen Candan kardeşler cezaevine alışmaya çalışırken anne Umut Candan kızlarını savundu.

‘BAHAR GERÇEK BİLE DEĞİL’

Show TV’nin haberine göre, Umut Candan kızlarının suçsuz olduğunu ve haram yemediklerini öne sürdü. Candan, “Benim çocuklarım suçsuz, onlar tertemiz, onlar çok saf kalpli. Mağdur durumdayız ailecek. Kim iftira attıysa cezasını çekecek ama çok ağır bir imtihan. Allah’a çok şükür ailecek haram yemiyoruz. Instagram’da Bahar soytarılık yaptıkça tıklandı. Tıklamasalardı. Bahar Candan’ı onlar çıkardı ortaya ve linç ediyorlar şimdi. Bahar gerçek bile değil ya sahte. Her şeyi sahte onun. Tıklamasalardı soytarılık yaptığında, halk istedi, o da devam etti” dedi.

2 KİŞİLİK KOĞUŞTA KALIYORLAR

Umut Candan Nihal Candan’ın eşiyle ilgili de “4×4’lük bir Türk erkeği. Damadımı çok seviyorum” dedi.

Candan kardeşlerin avukatı ise “2 kişilik koğuşta kalıyorlar, televizyon ve buzdolabı da geldi. Dilan Hanım ile de karşılaşmışlar” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x