Duvarınıza Bir Kere Astınız mı Sürekli Saate Bakma İsteği Hissettirecek İlginç Tasarımlı Analog Saat Modelleri

Oturma odasının, yatak odasının, mutfağın ya da ofisin duvarlarına baktığımız zaman gözlerimiz bir duvar saati arar. Boş bir duvarın ayrılmaz parçası olan duvar saatleri bulunduğu ortama farklı ambiyanslar katabilir.

Biz de sizler için tasarımlarıyla dikkat çeken duvar saatlerini bulduk. Gelin hep beraber bu analog saat modellerini inceleyelim.

Bu analog duvar saati pusula tasarımının en şık hâlinde

5mm’lik siyah MDFLAM malzemeden üretilen bu analog saat pusula tasarımlarını sevenler için oldukça şık. Ev ve ofislerde kullanılabiliyor. Duvarınızda 40 cm’lik alan kaplayacak olan bu saat, kolay hafif nemli bez ile silinerek temizlenebiliyor. Sadece bir adet pille çalışıyor ve pil siparişin içinde geliyor.

Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir pasta tabağını andıran tasarıma sahip analog duvar saati

Duvarınıza yeşil pasta tabağı şeklinde bir analog saat asmak ister misiniz? Alüminyum kadran ve fiberglass gövdeye sahip bu analog duvar saati tamamen el yapımı. Zarif ve modern tasarımıyla oldukça dikkat çekici. Saatin sessiz çalışmasına olanak sağlayan yüksek kaliteli Alman yapımı quartz mekanizması var. Yani saatin çalıştığını hissetmiyorsunuz bile. 

Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Duvara asmak yerine tavana asılan analog saati

Duvar saati dediğimiz zaman aklınıza tavana asılan bir saat gelmezdi değil mi? Bu analog duvar saati duvara degil avize gibi tavana asılıyor. El yapımı olan bu saat alüminyum kadran ve fiberglass gövdeye sahip. Yüksek kaliteli Alman üretimi quartz mekanizma saatin sessiz çalışmasına olanak sağlıyor. Enerji gücünü pilden aldığı için oldukça tasarruflu. 

Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir agaç gövdesinin eşsiz tasarımla analog saate dönüşümü

Evinde ahşaptan yapılmış tasarım ürünleri bulundurmayı sevenler, bu analog duvar saati tam size göre. Siyah metal çerçeveli bu rustik analog saat tamamen el yapımı. Fırın kurutma, şerit testere, kumlama, çerçeve montajı ve saat mekanizması gibi ince detaylarla oluşturulmuş. Tropikal bir ahşap türü olan orijinal tik ağacından üretilmiş. Tik agacı ise zamanla karşılaşabileceği olumsuz durumlara dirençli olmasıyla biliniyor. Bu duvar saatindeki her bir parça doğal olduğu için birbirinden farklı renkte ve yapıda. Yüksek torklu kuvars mekanizması ise saatin sessiz çalışmasını sağlıyor. 

2.27 Kg ağırlığındaki bu analog duvar saati, 40.64 x 3.81 x 40.64 cm boyutlarında. Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Endüstriyel tasarımın bir analog duvar saatinde tekrar canlanması

50.5 cm çapa ve 7 cm derinliğe sahip olan bu analog duvar saati oldukça dikkat çekici. Endüstriyel tasarımın eşsiz bir şekilde duvar saaatine uyarlanmasını görebilirsiniz. Metal görünümüyla asıldığı duvarın ortamına farklı hava katıyor.

Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu analog duvar saatinden saati öğrenebilmek için matematik bilmek gerekiyor

”Matematik gerçek hayatta ne işe yarayacak?” sorusuna cevap gibi üretilen bu analog duvar saati modeli, alıştığımız saat tasarımlarından epey farklı. Tabii ki saatin kaç olduğunu görmek için problemleri çözmenize gerek yok ancak matematikseverlerin duvarlarında bu saati görmekten mutluluk duyacağı kesin. 

Ürünü yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu içeriğimizde ilginç tasarımlara sahip analog saat moodellerini inceledik. Peki sizin bu modeller arasında en ilginç bulduğunuz saat hangisi? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın. 

İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x