Logitech’ten tablet kullanıcılarına özel klavye

Logitech, tablet kullanıcıları için özel olarak tasarlanan taşınabilir Bluetooth klavyesi Keys-To-Go 2’yi piyasaya sürdü. 79.99 dolar fiyat etiketiyle sunulan Keys-To-Go 2, entegre koruyucu kapağı ve üç farklı renk seçeneğiyle dikkat çekiyor: grafit gri, inci beyazı ve kar mavisi. Klavye, düşük karbonlu alüminyum alaşımlı çerçevesi ve 1 mm hareket mesafesine sahip makas tipi tuşları ile rahat bir yazma deneyimi sağlıyor.

Keys-To-Go 2, 250 mm uzunluğunda, 105 mm genişliğinde ve 4.35-8.97 mm kalınlığında olup sadece 222 gram ağırlığında. İki düğme piliyle çalışan bu taşınabilir klavye, 3 yıla kadar pil ömrü sunuyor. Ayrıca, Bluetooth BLE teknolojisi sayesinde aynı anda üç cihaza bağlanabilen ve aralarında kolayca geçiş yapabilen klavye, kullanıcıların deneyimlerini Logi Options+ yazılımı ile kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

Yeni Keys-To-Go 2, özellikle hareket halindeyken tabletlerinde rahatça yazı yazmak isteyen kullanıcılar için ideal bir çözüm sunuyor. Taşınabilirliği ve uzun pil ömrü ile öne çıkan bu klavye, kullanıcılara kesintisiz ve konforlu bir yazma deneyimi vadediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x