Yaşlanmamak İçin Her Yolu Deneyen Teknoloji Milyarderi Bu Sefer de Kendi Kanını 70 Yaşındaki Babasına Nakletti

Sonsuza kadar genç kalma takıntısı olan teknoloji milyarderi Bryan Johnson Twitter’da paylaştığı son haber gündemdeki yerini aldı. Johnson’ın 70 yaşındaki babasına kendi kanından nakil yaptığını ve babasının 25 yaş gençleştiğini iddia etmesi dikkat çekti. Detaylar içerikte!

Kaynak: https://www.indyturk.com/node/674756/…

Teknoloji milyarderi Bryan Johnson’ın adını şüphesiz aranızda duyanlar olmuştur. Kendisi beyin aktivitelerini izleyip kaydeden teknolojileri geliştiren Kernel firmasının kurucusu.

Bütün dünya Johnson’ı yaşlanma karşıtı tedavilere çok büyük paralar harcamasıyla tanıyor. Teknoloji milyaderinin yaşlanmamak için şimdiye kadar 2 milyon dolar harcadığı tahmin ediliyor.

Haliyle yaşlanmamak için yaptığı her hareket de gündemden düşmüyor. Eski çıkan haberlerden hatırlarsınız belki, Johnson gençlerle plazma takası yapılırsa insanların gençleşebileceğini iddia etmişti ve hâlâ ediyor.

Bu yüzden geçtiğimiz aylarda 17 yaşındaki oğlu Talmage’den kan nakli almıştı. Ancak daha sonra kendi oğlundan aldığı naklin hiçbir işe yaramadığını söylerek tedaviyi durdurmuştu.

Bu işlemden birkaç ay sonra da teknoloji milyaderi Johnson, “penis gençleştirme terapisine” başladığını duyurmuştu.

Sonsuza kadar genç kalma takıntısı olan 46 yaşındaki Johnson, geçtiğimiz günlerde yine çok konuşulacak bir işleme imza attı.

Bryan Johnson Twitter’da paylaştığı bir gönderide 70 yaşındaki babasına kendi kanını naklettiğini ve babasının biyolojik yaşının 25 yaş azaldığını iddia etti.

2 milyonun üzerinde görüntülenen tweete ise tepkiler geldi. Gelin onlara hep birlikte bakalım.

“Bryan sadece oğlunun kanını içmekle kalmıyor, babasına da kendi kanını içiriyor. Vampir hanedanlarından bize her gün “Kan Büyüsü” yapan bu adamların bizi yönettiği bir geleceği sabırsızlıkla bekliyorum”

“Amerika’da kürtajın bu kadar hararetle savunulmasının nedeni işte bu. Olay hiçbir zaman bedensel özerklik ve kadının haklarıyla ilgili değildi. Sorun olan, bebeklerin bu zengin delilerin genç, enerjik ve zinde kalmaları için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarıdır.”

“Ölümlülüğün güzelliğini hayattan çıkarmak iğrenç bir şey”

“Dediğime kulak verin. Biden’ın kampanyasını yürütenler, başkanın yaşını azaltmak için Bryan’ı işe alarak biyolojik hacklemeye ve uzun ömürlü yaşam için çalışıyor. Demokratlar gerçek anlamda ‘Transhümanizm Partisi’ oluyor”

Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x